Autorská fotokniha v špičkovej kvalite s 24 originálnymi obrazmi a myšlienkami výtvarníčky Kataríny Olíkovej, ktoré Ťa hlboko oslovia svojou emóciou. Brilantné farby, špičkové detaily, vysokokvalitný značkový fotopapier v odolných laminovaných doskách z pevného kartónu, menší rozmer 10x15cm však neuberá na jej veľkosti.

Táto malá - veľká fotokniha je akýmsi predskokanom interaktívnej knihy, ktorá vyjde na jeseň 2019. Knihy plnej otázok, odpovedí, príbehov, myšlienok, s množstvom obrazov, odrazov a odkazov duše autorky, v ktorej sa mnohí nájdu.

 

(Veľmi) limitovaný počet výtlačkov, cena fotoknihy: 15EUR

 

Február. Také, pre mňa, zvláštne výročie. 24.februára 2015 som absolvovala prvú chemoterapiu. Až teraz, po obzretí sa naspäť, si uvedomujem, čím som vlastne prešla. Neželám nikomu prechádzať tŕnistou cestou choroby, ťažoby, ale ak už je to ich, našou cestou, nech ňou prepláva každý človek s nádejou v lepšie zajtrajšky, nech ho poznanie bolesti obrúsi a urobí z neho toho, kým má byť. Ani som si neuvedomila tú časovú spätosť a myslím, že fotokniha s mojimi obrazmi a myšlienkami, nemohla uzrieť svetlo sveta v lepšom čase. Kiež urobí radosť svojim bytím a poteší srdcia tých, ktorí sa strácajú, niekedy na dlhšie, niekedy len na okamih, sami sebe.

Za seba aj za nich...ďakujem za každé nové ráno.

Autorská fotokniha

Záznamy: 1 - 10 zo 10