Príď sa nebáť

12.03.2017 16:05

Ako dospelí vidíme svet úplne inak než deti. Máme väčší zmysel pre to, čo je "správne" a "nesprávne"...čas nás obrúsil, skúsenosti a starosti v nás zmenili pohľad na okolitý svet. Obmedzili sme tvorivosť a možno aj prišli chvíle, kedy by sme radi urobili niečo "bez rozmýšľania", ale sme už príliš vážni, unavení, alebo sa prosto bojíme. Som presvedčená o tom, že na maľovaní nie je nič záhadné ani zložité. Stačí mať správny prístup, osvojiť si základné princípy, alebo vlastne...princípy ani nie, veď každý môže inak interpretovať to, čo vidí. Ak sa chcete naučiť maľovať nalinajkované techniky, navštívte výtvarný ateliér, kde nad vami bude dohliadať prísne oko akademického maliara. Ak sa chcete naučiť farbami vyjadriť svoje emócie a maľovať srdcom, maľujte so mnou. Nepotrebujete získať dokonalú zručnosť, potrebujete sa naučiť vidieť vnímavo.

Ak si želáte prestávku od života, sadnúť si, vypnúť, nadýchnuť sa, mať chvíľku naozaj iba sám pre seba, ak chcete odbúrať strach a vnímať, ak si chcete namaľovať vlastný obraz pre seba či pre niekoho blízkeho darovať niečo z vlastnej produkcie...ste na správnej adrese. Príďte so mnou aktívne zrelaxovať a namaľovať si svoj svet.

V rámci môjho nového projektu Namaľuj svoj svet, budem od apríla organizovať hodiny maľovania - nenáročný maliarsky program otvorený pre každého, kto má chuť tvorivo sa realizovať. Všetkým generáciám výtvarných nadšencov, ale aj amatérom, ponúkam možnosť zažiť niečo nové. Oboznámite sa s akrylovými a akvarelovými farbami a ich možnosťami a v rôznych úrovniach (leveloch) ochutnáte maľbu krajinky, stromu, mora, postavy, lúky posiatej kvetmi, anjelov a všeličoho iného. Každá úroveň bude samostatným projektom, zameraným na konkrétnu oblasť a na jej konci si odnesiete domov hotový, vami vlastnoručne namaľovaný obraz na plátne.

Jedna úroveň: trvanie 5 hodín, 4 týždne (3x70 minút + 1x120 minút)

Cena:

Skupina 6-7 rokov: 39 EUR

Skupina 8 - 12 rokov: 41 EUR (štvrtky 16.00 - 17.00)

Skupina 13 - 17 rokov: 42 EUR

Skupina dospelí: 44 EUR (štvrtky 17.15 - 18.15)

Skupina dvojíc dieťa a dospelý: 78EUR (pondelky 17.00 - 18.15)

Cena zahŕňa komplet pomôcky a materiál.

Maľovanie sa uskutoční v skupine 4-6 osôb v Materskom centre Margarétka, Pavlovičova 3, Bratislava - Trnávka (parkovanie priamo pred centrom alebo na bočnej ulici Na Križovatkách)

Presné časy podľa záujmu, predbežne deti 16-17.15hod, dospelí 17.30-18.45hod.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.